Зірковий час як сенс існування

Суди бувають різні. Хтось здогадується про те, що роблять суди господарчі, кримінальні та апеляційні. Хтось чув про функції Верховного Суду. Майже ніхто не знає напевне що саме робить суд Конституційний.

Насправді, це суд дуже цікавий. Судді Конституційного Суду фактично виконують роботу експертів, патологоанатомів, охоронців, вихователів та ще багатьох професій. Цей суд охороняє Конституцію України.

Вчора судді цього суду, зазвичай непублічні, водночас стали зірками медіапростору. Вони довели суспільству, що вони існують та роблять свою справу. Вони виступили у якості катів, виконавши вирок невігласам, нездарам та самовпевненим нахабам. Незважаючи на щаблі суспільства, на які вдерлися вищепозначені організми.

Представники преЗедента та власне сам "гарант" Конституції продемонстрували вчора відверте знущання над законом, який вони повинні пестити та боронити. А робітники КС зробили найгірше, що могли зробити по відношенню до них: вони свідомо поставили їх жалюгідний вигляд у фокус уваги мільонів людей. В тому числі симпатиків Зе-команди. І може бути, що навіть якщо незаконні вибори відбудуться, трансляція засідання КС позбавить Бєню багатьох голосів у копілку "Слуги народу".

Ми не знаємо яке рішення суд винесе остаточно - ми живемо у корумпованій країні у час змін. Але навіть якщо воно буде негативне, ми знаємо що в нашій країні ще є запобіжники узурпації влади окрім Майдану. І своєю фаховою, вільною та неупередженою поведінкою вчора судді КС довели це усім українським співгромадянам.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.