Жахи нашого сьогодення…

До редакції потрапив лист, який ми отримали від військово-бандерівської цензури. Автор його, ймовірно, вже затриманий та будує підземні сховища для натівських ракет десь на Волині або оздоблює бєрьозкамі концтабір для вцілілих скрєпоносіїв  у Краматорську...

"Добрий день, шановні тітко та дядьку з Калуги.

Вибачайте, що не пишу російською, бо на пошті відмовилися надати мені конверт, доки я не покажу їм листа що написаний  українською. Розумію, що вам буде важко мене зрозуміти, але нічого не вдієш. Спробуйте скористатися Гугл Транслейтером.

Усе у нас добре. Так казав тато, коли повернувся вчора із примусових робіт. Його туди відправили за те, що портрет Бандери у нашому автомобілі був куплений не в офіційного ділера - компанії "Національний Друк Сина Порошенка Лтд." - а у якомусь лівому кіоску на базарі "Арсен-Трейдінг". Але це не страшно, бо присудили лише три місяці. От нашого сусіда з Троєщини за нелицензійну версію Кобзаря взагалі засудили до одного року УкроДРГ в Крим, де він і пиляв столби електромережі вздовж узбережжя та підкидував дріжжі у суспільні туалети пансіоната "Діти Фелікса" у Євпаторії.

Тато працював на будівництві філіялу Пентагону у Білій Церкві. Каже що ставились спокійно. Били лише двічі в день, а вночі взагалі можна було спати. Також він трохи вивчив американську мову і тепер знає, що "поц" - то по-їхньому буде "гідний громадянин", а "мазафака" - то такий різновид страв із картоплі. Мати перший місяць була трохи засмучена, але потім, коли він надіслав звідти фотку під портретом МакКейна, трохи вгамувалась та почала у церкві ставити свічки за здоров'я Трампа, Турчинова та святого Меддога.

В мене все також гарно. Спробував навчатися на провідника місцевого осередка товариства із розповсюдження ідей Донцова-Шухевича, але, коли були попередні іспити, виявилося, що я вважав Шухевича колишнім секретарем вінницького горкому КПРС, а прізвище Донцова взагалі чув уперше. Тому мене хотіли розстріляти, але набоїв не було на складі та мені просто надавали  піздюлєй та доправили до виправного закладу, де кожен день тре було віджиматися від підлоги, повторюючи вголос ієрархію СС та співати "Хорста Весселя" сперше в оригіналі, а потім валійською та україно-санскрітом.

Після цього я намагався записатися у спецзагіни абвер-командо адміністрації Президента, але на хабар не вистачало, то я робив вправи із націоналізму безкоштовно во дворі. За цим заняттям мене і затримав ідейно-патріотичний патруль, який вважав, що я  подавав тим самим сигнали на північнокорейський супутник та підтримував рух ЛГБТ-активістів із ліво-радикальним нахилом у бік правої нирки.

Зараз я працюю на кладовищі, де свідомі громадяни ховають вбитих власноруч снігирів, шпаків та інших птахів, які не бажають бути сумлінними патріотами країни. Кажуть, що ще декілька років - та я зможу балотуватися у оберрайхскомісаріат із внутрішніх справ на посаду молодшого шіссенфюрера та щонеділі  брати участь у розстрілах російськомовних, що були схоплені при спробі розрахуватися у меблевому супермаркеті "ІКЕЯ - Трамп-базар" несправжніми монгольскими тенге, надрукованими на контрабандному папірі із Зімбабве.

Дуже прохаю вас, шановні тітонько Хельга та дядьку Юсуф, не кажіть про цей лист у ваше страшне ФСБ, бо вам тоді взагалі перекриють Вайбер та примусять нас завербувати, а ми не маємо змоги на це відреагувати, бо батько вже є резидент норвезької розвідки, мамо працює на Моссад, а я допомагаю Сігуранці, хоча й не знаю  взагалі чия це служба безпеки - Індії, Польщі або Південної Ісландії.

Бувайте здорові, шановні мої! Нічого не пишіть у відповідь, бо буде вава, а в мене вже друге попередження.

Хайль Зорян, зіг Шкіряк!"

Отакої... Так і живемо. Бо ж фошизди та бендерівці. І я навіть не знаю ци це погано, або можна цим пишатись. Виходячи із наявної кацапської пропаганди - скоріш друге...

 

 

 

 

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.