Якщо завтра війна…

Останні кілька днів найцікавіше було не тільки чекати, чи жахне Трамп «Томагавками» по Сирії, а ще й спостерігати за емоціями росіян.

Вони ще не встигли вдосталь постраждати, що їхній дерев’яний так болісно навернувся, аж раптом потроху почали розуміти, що болісно може бути не тільки рублю, а й їм самим.
Тому однією з найголовніших думок в них було: «А якщо завтра дійсно війна?»
Навіть штатні пропагандони із сумом писали, що у повітрі відчувається щось трагічне та дуже небезпечне, і намагалися стримати гикавку від того шампанського, що колись пили за обрання Трама. Ще б не відчувалося, якщо вже з екранів тб роз’яснювали, що треба брати із собою у бомбосховище. На додачу клоун Вс. Чаплін «заспокоїв» – порекомендував мешканцям Пітера та Москви сповідатися та переодягтися у чисте причаститися. Про Воронеж нічого не казав, але це місто і так вже офірний цап, там всі давно приготувалися...
Та пересічні росіяни, особливо з тих, які завжди підкреслювали, що вони поза політикою, перелякалися не на жарт и заволали: «Я не хочу помирати через Сирію!»
Ой, а що таке? Невже дійсно не хочуть? Як же ж так? А де їх мілітаристський кураж, де усі переможні вигуки: «Можемо повторити», «За пацанов!»? Що, лячно стало? От і добре. Не співчуваю ані трішечки, навпаки – зловтішаюся, бо емпатія давно відсохла та відвалилася.
І мені дуже хочеться, щоб населення на Росії жило у напрузі. Щоб в них стояли напоготові «тривожні валізи», щоб вони знали, де у їхніх районах є безпечні місця для укриття, і що брати із собою при виникненні надзвичайної ситуації… Ми так живемо вже п’ятий рік саме через їх країну, і вже звикли, нехай тепер вони понервують.
Може тоді вони нарешті зрозуміють, що за вчинки свого плішивого фюрера вони відповідатимуть своїм життям та життям своїх рідних. Що їхнього гопника будуть бити усім гуртом не тільки за Сирію, а й за Україну. І що дарма вони розраховували, що їм це минеться. Тому нехай починають звикати до гіршого, бо далі буде.
Зберігаємо спокій та запасаємося попкорном.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.