Вирує уік-енд…

Як і було обіцяно, на марш за імпічмент вийшло стопіцот… ні, не тищ, а стопіцот мільйонів. Так казав пророк та його воєнство. «Многіє вєрят» ©

Певно, вже настав час вводити у обіг нову одиницю виміру – міхуліард. Це може бути будь-яка цифра, що прийде в голову, у якості аргументу. Але не треба плутати із терміном «дохуя» від Митця. Бо «дохуя» – це коли чогось реально багато, а «міхуліард» – це ілюзія, що існує тільки у хворих головах.
Але все одно злочинна влада бариг не забарилася із відповіддю та наслала на ліварюціанерів сніг з дощем. Сніг з дощем були вигадані у тій самій зловісній лабораторії «Рошену», і мали особливу властивість – робити натовп невидимим. Тому більше 2,5 – 3 тисяч ніхто не зміг побачити…
Багато хто з ліварюціанерів залишився обуреним – обіцяли їм набагато більше, ніж вони отримали. І це, на мій погляд, вірно. Ліварюціанери мають бути голі, босі, зубожілі – не тільки без трусів та шкарпеток, а й ще без коронок. Тоді вони матимуть більше стимулу для шариківського гасла: «Отнять і подєліть!».
Втім, ліварюція мала продовжуватися. Хтось вірно порахував, що день ще не закінчився, а оплата погодинна. Тому частина кинулася блокувати найчесніший прокремлівський канал Ньюзван, а частина – захищати цей канал від блокувальників, щоб було ще веселіше.
Ригі та Медведчук були у захваті від цієї вистави та аплодували стоячі сидячі у ФБ.
Міхо рвався захищати ньюзванівську помийку та потішив новим одкровенням – злочинна влада вже дала вказівку «армії порохоботів», аби його викрали. Він, певно, позабув попередню легенду, що його мають, з його слів, заарештувати. У майбутньому можлива хард-версія: викрасти, розіп’яти та з’їсти, наприклад.
Незважаючи на усю цю тарганячу метушню революції знову не сталося.
Пророк сумно прикидував – чи зможе він залишиться в Україні до тепла, бо тоді на його «сольники» може зібратися трохи більше за міхуліард. Звісно, якщо порахувати усіх, хто буде гуляти поруч, із гостями міста включно. Потім подумав про женевську бабцю, і на нього чомусь одразу напала гикавка.
…А тим часом женевська бабуся згадувала «онука» нецензурними словами та рахувала свої втрати. Не дарма вона вигадала запасний варіант та наказала своїм холопам створити «потішну партію». Навіть цим блазням буде не дуже важко виглядати більш-менш розумними на тлі секти міхуїлістів.
…А тим часом у Ватикані Папа Римський Франциск нервово шепотів: «Як це – де я був? Я тут був, у мене і свідок є – він все бачить…» І підіймав очі вгору.
_____________________________________

А тим часом уік-енд скінчився. Ліварюцію перенесли ще на тиждень. Ліварюціанери чекають на новий сценарій. Судячи з попередніх, він має бути ще більш безглуздим.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.