“Ви всьо врьоті” – ukrainian style

Навіть вже не цікаво спостерігати за дискусією тих, хто підтримує діючого президента, та президентських супротивників. Тим більше, що дискусією це називати важко. Прихильники президента оперують цифрами, фактами, дають посилання та взагалі розжовують по складах для нетямущих.

Супротивники президента одразу кажуть, що все це брехня, бо в них більш поважні джерела – сусідка на базарі чула, коли пів-полуниці купляла…
Замість будь-яких аргументів вони наводять ті ж самі методички, що й вата, настирливо повторюючи чарівні слова: «офшори, Мальдіви, ліпецька хфабрика», та докоряють Порошенкові, що він й досі не взяв Кремль, у крайньому разі – Кубань. Не кинув злодіїв за ґрати, не відремонтував дороги, і не тільки не прибрав у них в під’їзді, а ще й насмітив там, разом із сином.
Так само, як і вата, вони швиденько переходять на улюблену орально-генітальну тему та з погано прихованою насолодою торочать про «лизати та смоктати». Старий Фройд крутиться у труні наче пропелер, але допомогти їм не в змозі.
Цікаво, що так звані «порохоботи» більш за все незадоволені станом інформполітики та критикують президента саме за призначення Стеця. А от їхні опоненти упевнені, що Мінстець існує та видає шалені бджілки зарплати. «Видишь суслика? — Нет. — И я не вижу. А он есть!» ©
Більш освічені опоненти, які навіть вміють користуватися розділовими знаками, згадують всує так званий індекс корупції, Грузію, Польщу та Сінгапур. Втім, якщо копнути глибше, стає зрозумілим, що вони просто вивчили ці слова, але ні рила, ні вуха не петрять в цих темах.
До того ж ніхто з них принципово не відповідає на питання, кого б вони хотіли бачити на посаді президента. Відповідають ухильно: «Ну, я можу…» «Та хтось…» Але прізвище того «хтося» не видають.
Однак ми тих «хтосів» знаємо як облуплених. Їхні нові старі обличчя залишилися незмінними – тюнінгуй, не тюнінгуй, в результаті знову… той самий об’єкт.
В Україні зараз нема справжньої опозиції. Те, що є, аж ніяк не українська опозиція, це цілком антиукраїнська опозиція – прокремлівська та реваншистська. Обирати когось з них – це знову лягти під Росію, стати її колонією та втратити усе, чого ми досягли.
Погана звістка: усі ці дуболоми, що намагаються заперечувати зміни, що відбулися в країні завдяки Порошенку, підуть на вибори та, можливо, проголосують за своїх «хтосів».
Добра звістка: вони занадто тупі. Розумних в нас більше.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.