Тарганячі перегони

Примара революції вештається Україною…
І було б ще нічого, якщо б та примара була лише одна, але їх вже щось забагато. І всі вони зайняті своїми примарними справами – збирають устілки задля потреб революції, випрошують пиріжки та мляво канючать: «Та вставайте вже, допоможіть – хто чим може, самі ми не мєстниє…»

Після ліквідації бомжатника наметового містечка ліварюціанери-безхатченки шукають, де тепер ночувати та харчуватися, Ліза Б. шустро збирає на ремонт вщент розбитого анонімного паха, Вомбат пообіцяв діяти іншими методами – з підпілля. Звісно, якщо він туди пролізе…
Соболєв погрожує всілякими карами за задушення їхнього «мирного» протесту, але чомусь без вогнику. Певно, шукає якийсь інший та сакральний зміст у виразі «Соболєв, ти заїбав!»
Тячевскі debils rebels, хоча й повернулися додому і тепер діляться революційним досвідом – як збирати лайки, але можуть повернутися, якщо їм спаде на думку поназбирати ще чогось, необхідного у господарстві.
Але ліварюція не може так просто захлинутися. І вже у фейсбуці черговий херой закликає до озброєного повстання та запевняє, що всю відповідальність він бере на себе.
І вже сам мер Конотопа не витримав та йде скидати кляту хунту…
Взагалі, це дуже підступно з його боку, бо головний борець зі злочинною владою оголосив з Нідерландів «крайній» рішучий бій на іншу дату, трохи пізніше. Тому просто негарно мерові лізти поперед екс-президента, який на цій боротьбі вже багато хачапурі з’їв.
Хоча із пророком також щось незрозуміле коїться, бо він тепер збирається працювати аж на два фронти одночасно – боротися і з грузинською, і з українською владою. Сподіваюся, що план у нього є і при цьому досить міцний, не дарма ж він у Голландії.
Та взагалі ще багато країн на планеті – Міхо вдосталь може боротися з усіма злочинними владами світу, нехай вже тільки від нас відчепиться, бо в нас ті ліварюціанери розмножуються наче таргани. А тарганів досить важко позбутися, якщо не застосувати рішучих заходів.
Революція 1917 р. нічому не навчила шарікових – вони нездібні вчитися ані на чужих, ані на своїх помилках. І що цікаво – сто років тому у тодішніх революціонерів були якісь програми, була мета, хоча й хибна. Нинішні «скидачи» влади не здатні на будь-які розумові процеси. Всі їхні гасла скеровані тільки на руйнацію: скидати, віднімати, стріляти, вішати… А що далі – вони навіть не замислюються. Після «разрушим… до основанья» в них немає «а затем». Бо це їм й непотрібно. Їм потрібен хаос, руїни, сміття – бо це їхнє справжнє тарганяче середовище.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.