Шипи, зміюка..

«Вона працює». На жаль, це не жарт. Вона продовжує працювати щосили та брехати, бо інакше це була б не Вана. Вона бреше усім своїм їством, все у неї фальшиве – і заяви, і обіцянки, і риторика, і рейтинг, і обличчя.

Та її брехня потроху починає спрацьовувати. Це стосується не тільки адептів її секти, бо будь-які сектанти просто сліпо вірять, без жодних роздумів. Ніби вона тільки-но з’явилася з небуття, а не була у політиці вже двадцять років.
До речі, я ніколи не стикалася в реалі з її прихильниками. Бачила симпатиків полковника Онотоле, Садового, Тягнибока, ригів, навіть знаю таких, що захоплюються Парасюком, а от бабиЙуліних ніколи на власні очі не бачила. Щоправда, колежанка казала, що є на Львівщині село, де усі за ЮВТ. Мабуть, там звалище якихсь хімічних відходів, або щось у повітрі розпиляють…
А зараз наші недорогенькі ЗМІ, недешеві опитування та дорогі білборди потихеньку роблять свою мерзенну справу.
Втім, не тільки вони. До цього залучаються й її супротивники, що розшарюють її виступи. І хоча усі ці дописи супроводжуються прокльонами, кількість згадок також працює саме на Йулю, бо чорний піар – також піар.
І вже люди, які ще вчора були цілком адекватні, починають невпевнено казати, що нічого дуже страшного у її президентстві не вбачають. Мовляв, якщо прийде така біда, як Йуля, то один її термін ми витримаємо. Ми вже тепер інші – не дамо їй розкрадати країну, і не дамо вступити в змову із Кремлем. Та й ЮВТ не така дурепа, щоб одразу із Путіним домовлятися про капітуляцію, а якщо спробує, то ми тоді – ого-го-го!..
Не буде «ого-го-го». Йуля, хоч така сама сволота, як Овоч, хитріша та розумніша за нього. І диктатор вона не менше за Путіна.
Дехто, озираючись назад, вважає, що якби ми обрали у 2010 р. Тимошенко замість Овоча, не було б ані війни, ані окупації. Особисто я вважаю, що було би ще гірше. Війни, мабуть, не було би, але не було б й незалежності. По-перше, ми би швиденько опинилися у «Тайожному» союзі, а, по-друге, окупація все одно була б, хоча й не військова. І Крим, і Донбас залишилися би під протекторатом Росії, а ми – її колонією…
Але зараз люди впадають у смуток через усі ці проплачені рейтинги, та починають умовляти у першу чергу самих себе, що не такий страшний чорт, як його малюють. Так, не такий. Значно страшніший.
Бо вистачає не таких вже й поодиноких думок, що війна дуже затяглася і може тривати ще багато часу. Тому треба її закінчувати будь-якою ціною. А при Йульці, як путінській креатурі, війна почне вщухати, бо Путін заспокоїться та залишить нас у спокої.
Такі сподівання марні, бо ніколи Росія не залишить нас у спокої – без нас вона недоімперія. І тільки її розпад може принести нам спокій.
Втім, при ЮВТ війна дійсно може закінчитися. Закінчитися нашою поразкою, капітуляцією на умовах Кремля. Але ж нам потрібна перемога, а не замирення із лютим ворогом.
Якщо ми не такі, як раніше, то й не дамо себе надурити – не будемо вірити Йульчиним співам та не будемо впадати у смуток. Тим більш, що смуток – смертний гріх, а одне униле чмо ми вже маємо, вистачить країні одного Унилого.
Нехай косата курва шипить, як стара гуска, який здається, що вона співає. Але ми знаємо ціну цьому зміїному шипінню.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.