Щеплення від «дружби»

Шантаж України заручниками, який влаштувала «федерація» з метою залякати українське суспільство, може привести до цілком протилежних наслідків.

Звісно, простіше і логічніше було б обміняти «всіх на всіх», як це і було передбачено мінськими і не тільки домовленостями. Такий обмін неодноразово планувався, анонсувався і гарантовано зривався в останній момент російською стороною. Тому що обмін всіх на всіх має сенс, якщо ви дійсно бажаєте продемонструвати «акт доброї волі» і намагаєтесь зупинити протистояння. Але зрозуміло, що мета кремлівських технологів полягає не в цьому.

Росія влаштувала шантаж заручниками, більш притаманний для якоїсь забороненої і кривавої терористичної організації. Та навіть перебільшила терористів, додавши до класичного шантажу елементи шоу та психологічного тиску. Торгівля заручниками «по-російськи» - це завжди купа невиконаних обіцянок, звинувачень у зриві протилежної сторони, це незрозумілі «умови», які терористична держава вимагає виконати в обмін на свободу полоненого, це обов’язковий широкий медіасупровід, тиск  на родичів полонених, це фізичні і моральні знущання. І цей шлях ми проходимо задля визволення кожного нашого полоненого.

Зрозуміло, що метою всього цього «шоу» є залякування і психологічний тиск не тільки на родичів полонених, а й на українську владу і на все українське суспільство. За думкою агресора ми всі повинні відчувати себе винними в тому, що наші люди страждають в полоні. Ми всі повинні погодитись і примусити владу погодитись на будь-які умови агресора заради звільнення полонених. І звісно, ми всі повинні відчувати втому - втому від війни, втому від самих полонених. І ми всі неодмінно повинні бажати найскорішого відновлення «дружби».

Але все працює цілком навпаки. Українці бачать своїх співгромадян, які повертаються з полону незламними. Які мають сили, як Володимир Жемчугов, навіть скаліченими, гідно відповісти на огидне питання пропагандиста Філіпса – «а кому ти потрібен безрукий?»

- Я потрібен своїй Україні. Україна своїх не кидає! -

Це працює краще ніж будь-яка сама продвинута пропаганда. Працює на Україну. І люди різних поглядів, які зазвичай сваряться один з одним стосовно політичних партій або персоналій, в питанні заручників – єдині. Ми ніколи не зможемо це пробачити, в нас немає і не може бути нічого спільного з терористами, які захоплюють, знущаються, а потім намагаються продати заручників.

І я все більше бачу, що люди перестають боятися. Ми не боїмось.

З кожним нашим заручником – звільненим, але не зламаним – ми отримуємо дуже важливе для всіх нас щеплення - щеплення від «дружби».

На оновлення сайту можна підписатись:


 

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.