СААКОСВАВІЛЬЩИНА

  У ситуації з Саа… ах, якою людиною накосячили усі. Але більше за всіх сама ця недограта чи недограна персона. Ніхто вже немає сумнівів, що об’єкт дослідів професора Преображенського встиг дати потомство, але його нащадків виявилося набагато більше, чим можна було очікувати.

     Достатньо послухати звернення МіхеїлаПоліграфовича Ніколозовича до прикордонників (мовою оригіналу):

    "Я призываю, вас, ребята, я вас очень люблю, не подчиняйтесь преступным приказам. Барыга президент и другие барыги зарабатывают миллиардыпока вы проливаете кровь. Там все преступники. И вы это прекрасно знаете".

     Також Саакашвілі погрожував конфіскувати дачі та майно генералів-прикордонників і роздати все "простим солдатам".  

     "Ребята, Порошенко и ваши генералы больше не будут вами командовать и унижать. Потому что мы их победим", – пообіцяв Саакашвілі. 

     Щось я таке вже пам’ятаю, ще із шкільних часів

     «Дорогие товарищи солдаты, матросы и рабочие!… Недалек тот час, когда по призыву нашего товарища Карла Либкнехта народы обратят оружие против своих эксплуататоров-капиталистов… Заря всемирной революции уже занялась… Не нынче — завтра, каждый день — может разразиться крах высшего европейского империализма…»

     Ленін, викапаний Ленін. Тільки броньовика не вистачало, хоч поганенького, з якого слід виступати справжньому р-р-революціонеру. Можна було також, для збільшення експресії, використати слова ще одного відомого грузина: «Братья и сестры! К вам обращаюсь я, друзья мои» А якщо додати обіцянки Жиріка: «Кожній бабі – мужика, кожному мужику – пляшку горілки», то успіх у його прихильників був би феєричним. 

     Втім, все це жарти. Проте вчорашній день мав всі підстави, аби перетворитися з комедії на трагедію.

     Всі бачили, як бикували народні обранці, як загрожували людям, що, можливо, саме за них віддавали свої голоси. Та цього замало – було чутно слова М. Найєма: «Вони не будуть стріляти» і навіть чиєсь підбурювання: «Стріляй в мене, бандерівець».

     Зрозуміло, що «зустрічальники» із задоволенням спровокували би збройне зіткнення, щоб мати підстави волати у три горлянки про «злочинну владу», диктатуру та інше.

     Вся та блядота збиралася не три роки, як у анекдоті, а набагато довше. Щоб розхитати ситуацію вони будуть злягатися із своїми колишніми ворогами та не зупиняться перед будь-яким злочином, як не зупинилися перед порушенням кордону. 

     Народні депутати, які організували заворушення на кордоні України та країни ЄС, не поважають ані свою країну, ані її закони. І вони нічим не краще від путінських «їхтамнетів». А якщо пригадати, що неадекватний «позбавленець» не посоромився тягнути із собою дитину, то уся вистава виглядає ще більш ганебною. Чи вони просто косплеютьросійську методику, чи режисер-постановник в них той самий – спостерігати за цим видовищем огидно.

     Влада також накосячила – із зупинкою поїзда, із замінуваннямОднак вірно зробила, що не заважала прориву кордону. Бо все могло бути набагато гірше – із стріляниною та жертвами. На щастя, цього не сталося. І ми відбулися тільки блядським цирком. Але клоуни зняли маски, і всім вже відомі обличчя ворогів.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.