Пастка на ім’я “соціологія”…

Вже кілька днів наші недорогенькі ЗМІ нарешті мають чим заповнити свій ефір. Захлинаючись від емоцій вони обсмоктують чергове соцопитування: «Шок, сенсація, цього не покажуть по телевізору! Чинний президент не проходить до другого туру!..»

Та жодного шоку – вже давно треба звикнути до тих соцопитувань. Хто замовляє, той і буде з найвищим рейтингом. Це зрозуміло вже навіть школяреві. Втім, журналісти – не школярі, їм це або незрозуміло, або вони влучно прикидаються, роздмухуючи чергову «сенсацію».

Позитивні новини – не їхня справа.

Погоджені терміни поставки джавелінів? Ні, не чули. Коломойський програв лондонський арбітраж? Це – табу, не можна поминати ім’я улюбленої «бабуні» всує, вона це не любить, може й пайок урізати. Асамблея ПАРЄ визнала, що окуповані території керуються Росією? Та пусте, ворог же не у Кремлі…

Саме наші «недорогеньки» приклали багато зусиль, аби втовкмачити у голови думку, що головний ворог не у Кремлі. Саме вони, керуючись стандартами на літеру «б» (і це зовсім не Бі-бі-сі), запрошують до ефіру будь-кого та дозволяють запрошеним нести всіляку пургу. І кожний день глядачі та слухачі чують: «офшори», «Мальдіви», «нічогонеміняєцця» та інше «ко-ко-ко». Скидається на те, що ані ведучі, ані запрошені у студію, у т.ч. і депутати ВР не дочитали й до середини список повноважень президента, хоча там вже не так багато. Та й взагалі на очі не бачили Конституцію України. Тому і розповідають нісенітниці, що, мовляв, президент має одноосібно:

а) прийняти усі закони, навіть ті, за які не голосує ВР;
б) втілити усі реформи у життя;
в) кинути за ґрати усіх поганців;
г) вивести Україну на світовий рівень по всіх показниках;
д) не узурпувати владу…

Звісно, він ще має обов’язково підняти зарплатню та пенсії, знизити тарифи та ціни, оголосити війну Росії та виграти її за кілька днів. Дивно, що не вимагають аби Порошенко із сином Порошенка привозив усім зарплатню додому – валізами та у валюті. І не з самого ранку, щоб не дай боже, не розбудив…

Аудиторія ковтає думки «икспердів», та починає з прихильністю дивитися на популістів, які обіцяють усе це зробити у найкоротші терміни. Тому нашім медіа нема чого дивуватися – вони все і зробили-с, виправдовуючись своїми «б»-стандартами.

Чергове облудне опитування підкидає нам дуже цікавих персонажів: співака, що вже трішечки попрацював колись в ВР та швиденько звідти здріснув, блазня з обслуги Коломойського, полковника – фахівця з розкрадання армії, та, звісно – Вону, наш зомбіапокаліпсіс…

Обирай, кого душа забажає, аби тільки не Порошенка.

Це і є головна мета замовників опитування – переконати людей, що нема жодного сенсу віддавати голос за чинного президента, бо він все одно «непрохідний». Й примусити обирати з «рейтингового» списку. Знову ж, за принципом «найменшого лиха».

Лохотрат у черговий раз повірить ЮВТ, тим більш, що вона вже обіцяла у першу хвилину свого президентства знизити тарифи. Дивно, що хтось дійсно може вірити цій персоні, після усієї її діяльності. Поставити би на ній клеймо, але для нього місця вже не знайти.

А частина виборців при такій перспективі будуть голосувати за принципом «Тільки би не Йуля» та можуть віддати голоси нашому варіанту «Собчак-стайл», тобто Вакарчукові, або випадково оберуть якусь темну конячку, яка до пори до часу стоїть собі у стайні, та, можливо, харчується з Кремля.

Може, краще вже Чепіногу обирати? Принаймні, ми його хоч бачити не будемо. Десь є, та й годі.

Одночасно з постійними опитуваннями знову підіймається  питання про скасування посади президента, а «головнокомандуючим може бути хто завгодно». Коротше кажучи: приходь, Хуйло, та бери нас тепленькими…

Відбувається масована інформаційна атака, яка відверто маніпулює суспільною думкою, та скерована на зміну влади в країні. І не просто зміну влади, а й усього вектору розвитку. Чергова спроба реваншу, чергова сторінка гібридної війни.

Дивно, що «недорогеньки» так зловтішаються, розповідаючи про «антирейтинг» президента – їм зміна влади не принесе зиску. Якщо реваншисти дорвуться до влади, вони наберуть ще більш дешевеньких – їх на базарі пучок на гривню. А цих викинуть, як використаний гумовий виріб. Та так швидко, що вони й застрімити не встигнуть.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.