Парад-Але

 В давні часи у цирку найбільше цінувалися не людські здібності, а людські вади – всілякі аномалії, навіть потворність. Великим успіхом користувалися такі дива, як людина-слон чи жінка з бородою.

Наша опозиція пішла саме тим шляхом та повсякчас демонструє саме такі феномени.

Щоправда, казати про цю опозицію, що вона наша, було би відвертою брехнею. Ця опозиція працює навіть не проти діючої влади, а проти України, підспівуючи її ворогам. Але іншої опозиції у нас, на жаль, нема…

І от ця опозиція виводить на політичну арену різноманітних виродженців з вадами – браком совісті, а інколи й розуму.

У складі фіґлярів цього балагану –  «бородата жінка»,  тризубий Вомбат, Андрійко-сміттєвоз, жінка-сироїд, гугнявий Егорка Сахалінський, людина-панда з унітазом, полковник з тарганячими вусами, бабаЙуля у вічному пошуку нового іміджу та лабутенів, а тепер ще й у пошуках нового курсу у минуле….

Звісно, що й наші «недорогенькі», яких давно соромно називати повіями, бо повії у порівняні з ними – взірці моралі.

А ще є всілякі тячівські rebels, вічний паломник невідомо куди – мер Конотопу та, вибачте на слові «народний» Бубєнчік, який викликає тільки непристойні асоціації та сміх.

Хто усі ці люди?

Опозиція, сер…

До того ж вони усі такі унили, ніби їх перекусав Касьянов. Можна тільки дивуватися, що їхні куратори продовжують давати гроші таким нудним обличчям.

Одне тільки Овно aka Ліза Б. трохи пожвавлює їх «опозиційний» рух. Але ж не шляхетно сміятися над людиною, яка має знаходитися у помешканні з м’якими стінами та вчасно приймати ліки. Про її кумира – грузинську потвору – взагалі не казатиму, краще б він краваткою вдавився ще десять років тому.

Участь у виставі хочуть брати ще кілька блазнів, не тільки від Коломойського, а з глибин народних. В них і ідеї є – здавати їм по 100 у.є , а вони вже все зроблять чікі-пукі, та запхають всі проблеми у смартфон, щоб тільки кнопки натискати для вирішення.

Їх до кольору, до вибору, але програма в них однакова – якнайшвидше знищити та зруйнувати усе, чого країна досягла за останні роки, розвалити державні інститути та віддати країну ворогові.

І всі ці персонажі мають свій електорат, який це слово скоріше за все не зможе написати без помилок

Саме цей електорат вимагає від президента України терміново звільнити Сєнцова та питає у прокурора, коли той побудує дороги. Саме вони не гребують повторювати ольгінські методички та розповсюджувати фейки.

Вони чекають, що нарешті прийде Годо мер з Конотопу і скаже «вжух», або миша Міша прийде та краватки пожре – порядок наведе. Або що з’явиться месія – «народний президент», побрязкуючи «бубєнчиками», та першим указом зробить усіх багатими та щасливими.

Саме так їхні брати по розуму у залєсьї сподіваються тільки на Путіна, хоча якась частина чекає, що прилетять гуманоїди та нарешті їх від Путіна визволить.

Довбні, сер.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.