Міжсвяткові нотатки

…І поки між святами з’явилася перерва, можна підбити деякі підсумки та згадати кілька подій.​ Зубожіле населення напередодні свят штурмом брало супермаркети, аби купити хоч один вареник. Дехто кооперувався, щоб взяти один вареник на двох. В процесі якось непомітно понабирали повні візки всілякої смакоти та ледве дотягли до своїх зубожілих авто…

ТБ-канали змагалися – хто скоріше досягне днища. Перше місце поділили між собою «Інтер» та «1+1», кожний на свій кшталт. «Квартал» на «плюсах» рішуче довів, що можна бути набагато огіднішими за Петросяна та Задорнова, разом узятих. А «Інтер» засандалив у ефір такий взірцевий совок, що мені потім наснився Брєжнєв. Хоча мультіки, які «Інтер» показує уночі (цікаво, для кого?) ще, певно, Хрущьов дивився, коли був «малєнькій, с кудрявой головой».
РПЦ МП остаточно розчехлилася та навіть сказала про себе правду – вона є закритою військовою організацією. Та в мене ніколи й не було сумнівів, що там в них нема нікого нижче за майора.
Окружний суд Нікосії ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому", що наші зрадойоби, як годиться, вважають суцільною зрадою – «Чому не ми, чому він ще не сидить?» та «Ааа! Тепер тарифи підвищуватимуть!»
Невідомо де розчинилася тонна олів’є від Міхо та Лізи Б. А може й не розчинилася, бо зникнення олів’є дивним чином збіглося із заявою так званого «грузинського легіону». Щось не щастить в Україні римським запозиченням – і легіонери не легіонери, і політичні спартанці не спартанці, а бо зна що у розпарованих шкарпетках.
Взагалі політичне життя вирувало.
Найєм у черговий раз закликав на протести, але чомусь забув нагадати про парасольки. А без парасолек щось не виходить нічого.
Лещенко на аналі каналі Мураєва роз’яснював, за що стояв Майдан. Ще раз, повільно та по складах: у Му-ра-є-ва. Я навіть не можу назвати це бородате непорозуміння повією, бо повії аж ніяк не заслуговують на таке порівняння. Звісно, йому здалека Майдан було краще видно, адже саме у той час він перебував за кордоном. Цікаво, що «іксперди» з-запоребріка також багато можуть розповісти про Майдан. Здається, незабаром можна чекати появи Лещенка на російських каналах. Наприклад, на найліберальнішому «Ехі Москви», на якому Вєнік-Вєнєдіктов вкотре переконує слухачів, що в Україні триває громадянська війна. У Вєніка – Газпром, у Лещенка – квартира. Нічого особистого, просто потрібні гроші… Тому Лещенко буде і далі продаватися усім, хто буде платити, при цьому не виходячи ані з фракції, ані з партії, бо треба ще й десь харчуватися пристойно.
А от Вакарчуку не сподобався проект президентського закону про антикорупційний суд, пічалька. Чим саме не сподобався, не каже, але не подобається, і все. Не його війна закон. Він би написав – ух! Та ще й проспівав би.
Пономар вже пропонує проект Конституції… Певно, буде називатися «Конституція-Вітрина».
Що ще? Реформований суд у так вдало реформованій Грузії заочно засудив Саакашвілі до трьох років в'язниці. Обурені грузини створили наметове містечко, палять шини та волають «Тбілісі, вставай!..» Ой, вибачте – і не обурені, і не волають. І взагалі сприйняли це спокійно. Втім, зі слів реформатора, він саме суди й не реформував. Або їх вже реформувала назад злочинна влада та баригі, він вже сам заплутався. Але як на мене, то цей вирок свідчить, що суди в Грузії дійсно реформовані.
Чекаємо на подальший розвиток подій. Від Міхо – чергових істерік, від зрадойобів – вереск про злочинну владу, від кожного співака – по проекту законів, від кожного блогера – по проекту Конституції.

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.