Лялька у масці

За ці п’ять років багато разів було страшно. А зараз гидко. Виявляється, що майже третина наших співвітчизників – іпанати клінічні ідіоти. Вони віддали голоси не за будь-які ідеї (навіть хибні), а за повне зеро.

Звісно, було зрозуміло, що у багатьох кандидатів є когорта багаторічних прихильників, які віддаватимуть за них свої голоси.

Аж раптом бабця Бєня дістала з-під спідниці смердючу зелену субстанцію, встромила їй палець у дупу і виголосила: «Це незалежний кандидат. Подивіться, який гарнюня!»

І бідолашні іпанулися.

А як не іпанутися, якщо вже багато років на тб-каналах вони бачать це майже «нове» обличчя і звикли до нього немов до родича? І він такий прикольний зі своїми жартами, особливо, коли без штанів, вмерти можна зі сміху!..

Навіть не дивує, що комусь настільки до вподобі такі жарти, що хотіли би побачити жартівника президентом та головнокомандуючим нашої держави. Їм пофіг, що жарти для Зеленського пише колишній мент з Тамбова  –  для цієї категорії війни немає, для них вКонтактік та «Свати» дорожче за долю країни.

Дивно інше. Ті самі люди, яким весело, коли Україну називають повією, які сміються над жартами про «ебонітові палички» та про Росію, яка «просто трохи відсуває українські кордони»,  – ті ж самі люди волають про нове політичне обличчя, яке приведе Україну до успіху і процвітання. Ті ж самі люди, що весь час кукурікали про «ліпецькухвабрику» та «оБшори», не звертають уваги на російський бізнес Зеленського та його офшори, бо «він не барига, а комерсант», та взагалі – викапаний Рейган.

Серйозно, «наш Рейган»? Людина без досвіду, яка вже кілька разів виказала своє невігластво щодо політичних та економічних питань, людина, яка нашу Конституцію на очі не бачила? Людина без команди та партії? І, найголовніше – людина, яка не поважає ані свою країну, ані її мову, ані її історію. Людина, для якої українці – якісь смішні малороси. Людина, яка готова домовлятися із ворогом «десь посередині». Такий «рейган» може з успіхом привести країну тільки до федеративної республіки у складі РФ.

«Рейган», на якого ми заслуговуємо, пІчалько…

Зеленський не тільки не Рейган, але навіть й не Голобородько. Голобородько – це маска, яку багато хто сприймає як реальну постать та ідеального президента. Чудовий ідеальний президент виходить – розстрілює депутатів, яких, між іншим, обирав народ.

     Та й сам Зеленський – маска, яку натягнула на себе бабця Бєня, і в неї зовсім не нове обличчя.

А ми ще дивувалися, що за порєбріком телевізор засрав людям мозок та перетворив їх на зомбі. З’ясувалося, що ми не набагато кращі.

      Окрема подяка за це майже усій нашій медіапіздоті – так званим «викривачам», а насправді – брехунам та лайнометальникам. Вони вже можуть позмагатися із Скабєєвой, Кісельовим та Соловйовим – адіннарот, такі ж самі продажні курви.

Можна тільки радіти, що в нас зазомбованих телевізором поки що менше, ніж у «сусідів».

      А ще тішитися, що Йулька нарешті пролетіла, бо вона набагато гірше, ніж Коломойський. Вона гірше за усіх.

      Головне – не час плакати та страждати. Ще нічого не скінчилося, боротьба тільки починається. Ми маємо перемогти.

І пам’ятаємо: «Бо плач не дав нікому ще свободи, хто борець – той здобуває світ».

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.