“Бізнес на сечі”

Отже, новини про найчеснішого, босого-голого «Голобородька», чинного, на жаль, преЗЕдента… Серіал "Слуга Народа" дійсно заборонили на Росії, але не через побоювання, що росіяни замріються про свого «голобородька-реХформатора».


Правовласник – тобто «Студія Квартал-95» - заблокувала перегляд, бо не хочуть, щоб це було безкоштовно.
Тому на Яндексі хуяндексі та «Кінопоіску» перегляд буде доступний за підписку. До речі, Яндекс і Кінопоіск у нас заблоковані не просто так.
Звісно, це не торгівля на крові – це чесні роялті (так і хочеться написати роялЬті, бо не уявляю преЗЕдента без роялю, а може навіть і без балалайки). А до того були «чесні» офшори, бо він не був чиновником, йому можна, він все це заробив «нєпосільним трудом» на корпоративах, а з таких прибутків податки, зрозуміло, не платять, це вам не «Рошен», хай син Порошенка платить.
Також «Квартал» не припинив вести бізнес на Росії, хоча сам Зеленський передав тимчасово свою частку у напівсліпий траст – переписав її на свою братву, тобто на братів Шефирів, які навіть не пам’ятають, на кого що записано, бо «це не важно». Решта перейшла іншим кварталівцям, які продовжують працювати у Москві, але формально без свого лідера.
Хоча і про свій кінобізнес у Росії Зеленський вчергове збрехав, стверджуючи, що закрив його ще у 2014 р. Ну, йому збрехати – як х@єм зіграти, не в перше і не востаннє.
Але він все одно не барига з Ліпецькою фабрикою, майно якої було заарештовано московським Басманним судом, він кришталево чесне створіння, яке у баночку не посцит, а у вічі – із задоволенням.
Так він і буде сцяти, поки через нього Кремль буде просувати нам свої умови, яким ми з успіхом протистояли п’ять років…

Комментариев еще нет.

Leave a Reply

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.